Pracę w księgowości rozpoczęłam w Biurze Rachunkowym. Od razu spodobały mi się zadania jakie zostały mi przydzielane, więc równolegle z pracą rozpoczęłam studia licencjackie, później magisterskie.

Rozwój jest dla mnie najważniejszy, dlatego ukończyłam studia podyplomowe w kierunku rachunkowości, następnie uzyskałam Certyfikat Ministerstwa Finansów.

Otworzyłam własne biuro rachunkowe by móc spełniać się w moim zawodzie. Jestem księgową, która kocha swoją pracę i szanuje czas oraz pieniądze Klientów.

 

   

Witam serdecznie, nazywam się Agnieszka Cupał.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w księgowości. Skończyłam Studia Podyplomowe na UW Kierunek Rachunkowość i Podatki, uzyskałam również Certyfikat Ministerstwa Finansów.

Doświadczenie zdobywałam w biurach rachunkowych, potem jako samodzielna księgowa w spółkach prawa handlowego. Uczestniczyłam w wielu kontrolach skarbowych oraz audytach. Kontakty z Urzędami i innymi instytucjami państwowymi nie są mi ani obce ani straszne.Praca jest jednocześnie moją pasją, a własne biuro księgowe uwieńczeniem wieloletniego dążenia do samodzielności i niezależności.Wciąż uczę się nowych rzeczy, a zdobytą wiedzę lubię przekazywać innym, pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Biuro Księgowe
Izabela Ułanowicz
Agnieszka Cupał-Grochowska

Modlińska 129
05-135 Wieliszew

Filia: Porajów 6/61
03-188 Warszawa

e-mail: biuro@ibiuroksiegowe.pl

NIP: 536 175 14 05
NIP: 524 222 45 56

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem